![Energieklasse : D Energieklasse : D](https://media.immowebstatic.be/epc/pics/peb/peb_d.png)
Overzicht
Omschrijving
INVESTERINGSKANS: GARAGE COMPLEX
ERA Blavier biedt u een ideale investeringsmogelijkheid in het hart van Herstal, op slechts enkele stappen van het station en woonwijken. Dit pand omvat 8 garages, waarvan één dubbele, evenals een parkeerplaats. Momenteel worden garages 1 tot 4, evenals de gemetselde garages 5 en 6, verhuurd voor €50/maand. De gemetselde garages achteraan, inclusief de dubbele garage (7 en 8), genereren een huurinkomen van €175/maand en de parkeerplaats wordt verhuurd voor €33,33/maand. Er is een optimalisatiepotentieel, met een rendement dat kan oplopen tot €800/maand door de huurprijzen aan te passen. De opzegtermijn voor de garages bedraagt één maand.
Let op: Het terrein is momenteel verbonden met een woning; daarom zal er een erfdienstbaarheid worden gecreëerd om de toegang tot de garage van het huis te garanderen. Hierdoor zal het perceel worden opgesplitst en zal de kadastrale informatie worden bijgewerkt. Een kans die u niet mag missen!
De verstrekte informatie en afmetingen zijn louter indicatief en niet bindend. De eigenaar, als verkoper van het pand, heeft het wettelijke, vrije en autonome recht om al dan niet te verkopen. Indien hij/zij besluit te verkopen, is hij/zij niet verplicht het hoogste bod te aanvaarden, maar kan hij/zij de aanbieding kiezen die het beste past bij zijn/haar eigen criteria.
Algemeen
Overdekte parkeerplaatsen | 8 |
---|---|
Asbestcertificaat is beschikbaar | Niet gespecificeerd |
Financieel
Vraagprijs exclusief notariskosten (excl. eventuele registratiekosten)
Prijs | 125000 € |
---|---|
Kadastraal inkomen | 1 € |
Vastgoedbelegging | Nee |
We hebben gelijkaardige panden voor jou
- Onder optie
Over dit vastgoedkantoor : ERA Blavier (103311)
ERA Blavier (IPI 103311)
Adres |
Rue de Plainevaux 102
4100 - Seraing |
---|---|
Website | http://www.era.be/fr/era-blavier |
Externe verwijzing | a0iTt000001Kfb7IAC |