Huis
HORECA Complex - "Au Père Sarasin
Dit HORECA-complex ligt in Silenrieux en geniet van een uitzonderlijke zichtbaarheid aan de hoofdweg die leidt naar de Lacs de l'Eau d'Heure, een belangrijke toeristische trekpleister met meer dan 800.000 bezoekers per jaar. Het restaurant, zeer populair in de regio, is ideaal gelegen, met het plein aan de overkant waar brocante en andere evenementen worden gehouden, wat een vol terras en een constante stroom klanten garandeert.
Het complex bestaat uit :
- Een hoofdrestaurant met volledig uitgeruste keuken en bar,
- Een tweede bierbar met evenementenruimte en eigen keuken,
- Een buitenbar, ideaal voor zonnige weekends, waar klanten kunnen genieten van een ontspannen maaltijd.
Een aangrenzend magazijn biedt onderdak aan evenementenapparatuur, koelruimtes en voorraden, voor een praktisch en efficiënt beheer.
Het pand bevat ook twee appartementen en een personeelsappartement, die jaarlijks huurinkomsten genereren.
Met zijn strategische ligging, hoge verhuurpotentieel en uitgebreide faciliteiten is dit complex een ideale investeringsmogelijkheid voor professionals in de sector.
Let op: Verkoop van het bedrijf
Neem voor meer informatie contact op met het agentschap op 071.61.30.59 of 0492.52.92.1
ENERGIE PRESTATIES: PEB N°20250320016661 - PEB C - E spec : 233 kWh/m².an - E totaal: 16.212. kWh/an.
BIEDEN VANAF 2970.000 EURO. Onder voorbehoud van aanvaarding door de eigenaars.