Info-moment Spaans vastgoed op vrijdag 04/04
Schitterend nieuw project met appartementen in het noorden van de Costa Blanca in het gezellige Villajoyosa, de 'vrolijke stad' en bekend van de vele gekleurde vissershuisjes, op amper 400 meter van het rustige Playa del Torres, een idyllische baai met kristalhelder water.
U vindt in Villajoyosa alle dagelijkse voorzieningen, een breed scala aan buitenactiviteiten waaronder drie nabijgelegen golfbanen, verschillende wandelpaden en fietsroutes en alle vormen van watersport. Het uitstekende wegennetwerk maakt het mogelijk om vlot andere toeristische gebieden aan de Costa Blanca te bereiken, zoals bv. Benidorm (15 '), Altea, Calpe, Javea, Denia en de provinciehoofdstad Alicante en haar internationale luchthaven El Altet (40 ').
Het project biedt appartementen aan met 2 en 3 slaapkamers, 2 badkamers en een groot terras. De gelijkvloerse modellen beschikken bovendien over een tuin. De belangrijkste woonruimte is open en combineert de keuken, de woonkamer en de eetkamer tot één ruimte die uitkomt op het terras. De slaapkamers hebben inbouwkasten, de badkamers zijn compleet uitgerust en hebben vloerverwarming. Ieder appartement beschikt over een eigen ondergrondse parkeerplaats en een bergruimte.
Het complex beschikt over een prachtig rooftop terras waarbij de grenzen tussen de hemel en de Middellandse zee wel lijken te verdwijnen over het schitterende overloopzwembad. Op het dak is er ook nog een chill out zone en een barbecue.
Bewoners kunnen ook nog genieten van een extra groot s