Villa te koop

* 930000€

6 slaapkamers 335 vierkante meters

Immoweb code : 20281546
Immoweb code : 20281546
*exclusief belastingen

Overzicht

6 slaapkamers
2 badkamers
335 vierkante meters bewoonbare ruimte
1045 vierkante meters grond

Omschrijving

Exclusieve Nieuwbouwvilla vlakbij Herent aan 6% btw*

In een groen, rustig straatje op fietsafstand van Leuven realiseert Kwadraat 3 gloednieuwe villa’s op percelen van 8 tot 10 are groot met groen uitzicht achteraan, voor 85% van het constructie-aandeel aan te kopen aan 6% btw*. U bevindt zich hier op amper 20 min. van Brussel, op wandelafstand van een treinstation en vlakbij rustgevende velden en bossen.

Deze minutieus gedetailleerde woningen met oppervlaktes van 335 tot 338 m2 zijn ontworpen voor luxueus en comfortabel wonen anno 2025: een heerlijk lichtrijke leefruimte annex open keuken met rechtstreekse toegang tot de grote, op het westen georiënteerde tuin, een knusse aparte tv-/bureauruimte, een inpandige garage met aanpalende berging, 4 slaapkamers waarvan mastersuite met privébadkamer en -dressing, een 2de badkamer… Via een tweede vaste trap bereikt u op een 3de niveau nog 1 à 2 polyvalente ruimtes, ideaal als extra kamer(s), atelier, bureau, fitness, speelruimte, etc.

Duurzaamheid speelt zoals steeds bij Kwadraat een centrale rol, met E-peilen van 0 (hoogste energielabel A+), een balansventilatiesysteem D, een geothermische warmtepomp met verticale captatie en passieve koeling (zero CO2), 18 PV-panelen van 435 Wp, uitgebreide isolatie van de buitenschil, zonwerende beglazing, enzovoort. Daardoor ontvangt u bovendien 100% korting op de onroerende voorheffing gedurende 5 jaar.

Te onderzoeken voor wie exclusief, duurzaam, rustig en toch goed bereikbaar wil wonen tussen Leuven en Brussel!

Vanaf € 908.000 excl. kosten

Neem contact op