Immeuble mixte à vendre

300000€

Immoweb code : 20093406
Immoweb code : 20093406
Publicité
Publicité

Aperçu

Description

Knokke: Uitstekend gelegen Horecazaak

Ontdek de perfecte opportuniteit van deze uitstekend gelegen horecazaak, (Van Bunnenplein – Knokke) die kan buigen op een jarenlange bewezen omzet. Met een totale capaciteit van 185 zitplaatsen, waarvan 75 in het sfeervolle restaurant, biedt deze zaak een unieke en veelbelovende ervaring voor zowel gasten als uitbaters.

Het gastronomisch genot wordt verrijkt door 2 prachtige buitenterrassen. Een van deze terrassen biedt een adembenemend uitzicht op de zee (50 plaatsen) voor gasten die willen genieten van culinaire hoogstandjes in een idyllische setting. Daarnaast is er nog een 2de terras, direct verbonden aan de zaak, dat nog plaats biedt aan nog eens 60 gasten.

De horecazaak beschikt over een professionele keuken die in 2021 werd vernieuwd en een volledig ingerichte bar. Vanuit het restaurant kunnen de gasten genieten van een panoramisch zicht op de zee.

Om aan de operationele behoeften te voldoen, beschikt de zaak over een ruime kelder die een overvloed aan opslagruimte biedt.

De huidige huurprijs bedraagt 7.500 €/maand en kan worden vernieuwd zodat de nieuwe uitbaters de kans krijgen om voor te bouwen op het succes van deze goedlopende zaak.

Grijp deze unieke kans om de fakkel van de succesvolle horecazaak over te nemen op deze zeer gewilde locatie.

Contacteer ons voor meer informatie via jan@drpvastgoed.be of 0472/33.50.60
 

Obligation de rénovation: inconnu

Général

État du bâtiment Bon
Le certificat amiante est disponible Non

Énergie

Consommation d'énergie primaire Non communiqué
Classe énergétique Non communiqué
Numéro du rapport PEB Non communiqué
Emission CO₂ Non communiqué
Consommation théorique totale d'énergie primaire Non communiqué
Attestation de conformité de l'installation électrique Non communiqué
Pompe à chaleur Non
Panneaux photovoltaïques Non
Panneaux solaires Non

Urbanisme et risques

Obligation de construire Non
Affectation urbanistique la plus récente sur la base des dénominations utilisées dans le registre des plans Autre type de zone

Finances

Prix demandé hors frais de notaire (hors éventuels droits d'enregistrement)

Prix 300000 €
Immeuble de rapport Oui
Publicité

À propos de cette agence : Vastgoed De Ruyter & Partners (512202)

Vastgoed De Ruyter & Partners (IPI 512202)

Adresse Ezelstraat 119
8000 - Brugge
Site internet http://www.drpvastgoed.be
Référence externe D0151

Contacter

Je suis déjà propriétaire
Je voudrais
Caractères restants 360
Publicité