Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.
Nl :
Gelegen op het bruisende Eilandje, in de Cadixwijk, bieden wij een multifunctionele ruimte te huur aan, ideaal voor bedrijven die op zoek zijn naar een functionele en goed bereikbare locatie. Deze unit heeft een gelijkvloerse oppervlakte van circa 127 m², met daarnaast een mezzanine van 26 m², wat de ruimte uiterst geschikt maakt voor diverse toepassingen, zoals opslag, werkruimte, etc.
Eigenschappen van de ruimte :
Gelijkvloers: ca. 127m²
Tussenverdieping: ca. 26m²
Sectiepoort: 4mx4m
Hoogte voorste deel magazijn: ca.4,5 meter hoog
Voorzieningen: elektriciteit + sanitair
Door de ruime sectionaalpoort en de hoogte van het magazijn, is deze ruimte ideaal voor verschillende bedrijven dat goederen willen opslaan. De mezzanine biedt extra flexibiliteit aan.
Locatie en bereikbaarheid :
Het ligt dicht bij de Schelde
De wijk is goed bereikbaar via de Antwerpse ring en het openbaar vervoer, wat het aantrekkelijk maakt voor zowel medewerkers als klanten
Opkomende wijk :
De Cordixwijk is de laatste jaren aan het herontwikkelen, het wordt steeds meer een plek voor bedrijven, horecazaken etc.
Dichtbij belangrijke locaties :
Nabij het centrum van Antwerpen
Dichtbij de Grote Markt
Voor meer informatie of om een bezoek in te plannen, contacteer DGI!