Appartement à vendre

215000€

2 chambres 101 mètres carrés

Immoweb code : 20600915
Immoweb code : 20600915

Aperçu

2 chambres
1 salle de bains
101 mètres carrés habitables
Étage : 1

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Hecht u veel belang aan ruim wonen? Wilt u genieten van een fijne bereikbaarheid en verbinding met het historisch centrum van Antwerpen, maar vindt u een groene omgeving heel belangrijk? Dan stellen wij u graag dit appartement met twee slaapkamers, een bureel/dressing en een terras op de eerste verdieping van een goed onderhouden gebouw.

Indeling
U betreedt het appartement via een ruime inkomhal. Deze is centraal gelegen en geeft doorgang aan de woonkamer, een badkamer met douche, enkele spoelbak verwerkt in meubel en de aansluiting voor de wasmachine. Langs de woonkamer vindt u het terras, dewelke uitkijkt op de straat en de keuken. Deze laatste is voorzien van een kookplaat op gas, een dampkap, een oven, een dubbele spoelbak en een berging. Hier vindt u de verwarmingsketel terug. Aan de achterzijde van het appartement situeren zich twee slaapkamers. Verder bezit dit appartement nog een ruime berging in het midden ervan. Deze kan ideaal zijn als home-office/bureel of als dressing.
U heeft tevens een privatieve berging op de begane grond.

Ligging
Het appartement geniet van een uitstekende ligging. U bevindt zich in een rustige wijk tussen de Bremweide en Domein Ertbrugge, waardoor u als het ware omarmd wordt door de groene boog rond Deurne. Zo kan u tot aan het Park Groot Schijn wandelen en vervolgens naar het Rivierenhof. Op een steenworp van uw voordeur vindt u zowel de tramhalte van tram 5, alsook het Wim Saerensplein. Op deze manier heeft u alles wat u wenst, binnen ha

Contacter