Apartment for sale

695000€

168 square meters

Immoweb code : 20481565
Immoweb code : 20481565

Overview

2 bathrooms
168 square meters livable space
Floor : 4

Description

Unfortunately we did not receive an English translation for this text.

Nl :
In Residentie “O’MA BELLE”, centraal gelegen aan de Elisabethlaan in Oostende, worden twee volledig gerenoveerde appartementen te koop aangeboden. Deze rustige residentie bestaat uit slechts vijf appartementen en is uitgerust met een lift.
Op de vierde verdieping vindt u een ruim (ca 108m²) appartement dat recent volledig werd vernieuwd. Het biedt een lichtrijke leefruimte met aansluitend een moderne, volledig uitgeruste keuken. Daarnaast beschikt het appartement over twee slaapkamers met ingemaakte kasten, een gastentoilet, een badkamer met inloopdouche en een praktische berging. Verder is er een balkon aan de voorzijde en een terras aan de achterzijde. Dit appartement heeft een uitstekende energieprestatie, met een EPC-score van B.
De penthouse bevindt zich op de vijfde en bovenste verdieping. Deze heeft een oppervlakte van ca 60m² en omvat een zeer aangename leefruimte, een nieuwe, moderne keuken, een badkamer met inloopdouche en toilet, een slaapkamer. Aan zowel de voor- als achterzijde is er een ruim terras. (samen ca 52m²). Beide appartementen combineren hedendaags wooncomfort met een centrale ligging in een stijlvolle residentie. Winkels, scholen, openbaar vervoer en andere voorzieningen bevinden zich op wandelafstand. Elektriciteit conform.
Interesse? Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie of om een bezoek in te plannen: 0499/52 58 11 of [email protected].

Get in touch