Overview
Description
Apartment
Sorry, there is no English translation. Bent u op zoek naar een knusse, moderne woonst op een toplocatie? Dan is dit appartement in Astene precies wat u zoekt!
Gelegen op de derde verdieping van een kleinschalig gebouw, biedt dit 1 slaapkamer appartement alle nodige comfort. Via de inkomhal komt u terecht in de gezellige leefruimte met open en volledig uitgeruste keuken. Verder beschikt deze woonst over 1 ruime slaapkamer, een verzorgde badkamer met douche, apart toilet, een technische ruimte en terras.
Bovendien bevindt het zich in de nabijheid van de prachtige Leie en de aangename wandel- en fietspaden van Astene, wat zorgt voor een ideale balans tussen ontspanning en wooncomfort.
Mis deze kans niet om te investeren in de ideale starterswoning of investeringseigendom met uitstekende toekomstperspectieven!
Mogelijkheid tot aankoop van een garagebox aan €25.000, ideaal voor het veilig stallen van uw voertuig of extra opbergruimte.
Neem vandaag nog contact met ons op via 09 380 09 74 of [email protected] om een bezichtiging te plannen.
Available as of | After signing the deed |
Construction year | 2003 |
Floor | 3 |
Number of floors | 3 |
Building condition | Good |
Number of frontages | 2 |
Covered parking spaces | 1 |
Asbestos certificate is available | No |
Living area | 48 square meters |
Kitchen type | Installed |
Bedrooms | 1 |
Bathrooms | 1 |
Toilets | 1 |
Elevator | Yes |
Primary energy consumption | 230 kilowatt hour per square meters |
Energy class | C |
Reference number of the EPC report | 20240711-0003298879-RES-1 |
CO₂ emission | Not specified |
Yearly theoretical total energy consumption | Not specified |
As built plan | No |
Conformity certification for fuel tanks | Not specified |
Heating type | Gas |
Double glazing | Yes |
Planning permission obtained | Yes |
Subdivision permit | No |
Possible priority purchase right | No |
Flood zone type | Non flood zone |
P-score
A |
G-score
A |
Asked price excluding notary fees (excluding eventual registration fees)
Price | 179000 € |
Cadastral income | 501 € |
Tenement building | No |
Excellent Vastgoed (IPI 508813)
Address |
Kortrijkstraat 59C
9800 - Deinze |
Website |
External reference | 5477 - VK24065 |